main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Sofy 3 osobowe. Kanapy nowoczesne z funkcją spania | salon meblowy Warszawa i sklep online 9design
do -20%
sprawdź

Sofy 3-osobowe do salonu

Liczba produktów 86

Urządzanie mieszkania bywa niezłym wyzwaniem. Wprawdzie problem jest zgoła inny niż jeszcze kilkanaście lat temu, gdy meble trzeba było wystać w kolejce i brać, jak leci, bo dzisiaj wybór utrudnia bogactwo i różnorodność asortymentu. Tak jest w przypadku mebli wypoczynkowych. Kanapy, wersalki, sofy, a każda w wielu odmianach...Na co się zdecydować? Sofa wydaje się najrozsądniejszym wyborem. Raz, że jest atrakcyjna wizualnie, dwa funkcjonalna, a trzy ? jest w czym wybierać. Niekwestionowana królowa salonów i pokojów dziennych ? sofa, tylko dwu- czy trzyosobowa? Wybór zależy od ilości miejsca jaką dysponujesz do jej ustawienia.

Gdzie sprawdzą się sofy 3-osobowe?

Sofa trzyosobowa to model raczej do niewielkich przestrzeni. Nie może jednak przytłaczać wielkością ani też niknąć w zbyt obszernych wnętrzach. Nazwa ?trzyosobowa? odnosi się do jej wielkości i oznacza, że swobodnie może na niej usiąść 3 osoby. Czasem siedzisko takiego mebla ma wyznaczone 3 strefy, czasem dwie, a często jednolitą powierzchnię. Trzyosobowa sofa to dobre rozwiązanie dla par ceniących nieco luzu, ale także dla rodziny. Sofa trzyosobowa swobodnie pomieści rodziców i dwójkę maluchów. Takie domowe centrum spotkań rodzinnych i towarzyskich, to wygodne i eleganckie rozwiązanie na miarę potrzeb Twoich... i Twoich także.

Funkcjonalna, trzyosobowa sofa z funkcją spania - mebel uniwersalny

Rozkładana sofa trzyosobowa zapewni komfortowe warunki snu dla dwóch osób. Za dnia - elegancki mebel wypoczynkowy, w nocy ? praktyczne i wygodne łóżko. Sofa trzyosobowa z funkcją spania to idealne rozwiązanie do ?wyczarowania? miejsca do spania dla gości. A jeśli dodatkowo wyposażona jest w pojemnik na pościel, dodatkowy komplet poduszek i koców ma swoje miejsce.

Bez względu na to, czy potrzebujesz tradycyjnej sofy trzyosobowej czy sofy rozkładanej, w 9design znajdziesz wymarzony model dla siebie. Wyjątkowa trwałość, jakość i wygląd - 3-osobowe sofy z funkcją spania zachwycają designem i funkcjonalnością. Przekonaj się sam odwiedzając nasz sklep internetowy lub stacjonarny 9design w Warszawie.

pixelpixelpixelpixel