main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Personalizowane sofy i narożniki | salon 9design Warszawa i sklep online

Sofy personalizowane

Liczba produktów 174

Szukasz oryginalnej sofy bądź narożnika, który będzie pasował do nietypowego wnętrza bądź konkretnych wymagań? Nie potrafisz znaleźć niczego w odpowiednim kolorze, rozmiarze bądź materiale? Idealnym rozwiązaniem będą sofy personalizowane. To dzięki nim będziesz mógł stworzyć kanapę marzeń, która spełni oczekiwania każdego klienta. A co najważniejsze, perfekcyjnie wpasuje się w każdy typ pomieszczenia.

Sofy personalizowane do każdego wnętrza

Główną zaletą personalizacji jest to, że pozwala ona na dopasowanie poszczególnych elementów - od kształtu, przez rozmiar i rodzaj tkaniny, aż po kolor, do własnych upodobań i potrzeb. Dzięki temu można powiedzieć, że tworzysz mebel dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłeś, bez konieczności pójścia na jakiś kompromis. Dlatego właśnie sofy personalizowane to gwarancja zadowolenia. Nie musisz już szukać na siłę idealnej kanapy. Możesz stworzyć ją sobie sam.

Niezależnie od tego, czy urządzasz duże pomieszczenie, do którego potrzebujesz szerokiego narożnika, najlepiej składającego się z kilku modułów, czy też małego wnętrza, gdzie kanapa będzie głównym elementem dekoracyjnym, w 9design znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Modele dwu, trzy i czteroosobowe, narożniki, kanapy z funkcją spania i bez, na nóżkach drewnianych i metalowych i wiele, wiele więcej. Jednakże ostateczny wybór będzie należeć do Ciebie.

Dlaczego warto zdecydować się na sofy personalizowane?

Przede wszystkim warto mieć na uwadze fakt, że sofy personalizowane pomogą Ci nie tylko znaleźć idealną kanapę do wnętrza, ale także pozwolą na eksperymentowanie z kolorami, formami i wielkościami. Projektując przestronne wnętrze, nie musisz ograniczać się do jednej kanapy. Możesz od razu zdecydować się na dwie, np. dwu i trzyosobową, które będą się od siebie różnić kolorem. Oczywiście ważne jest, aby sofy personalizowane pasowały do wizji, przeznaczenia i potrzeb wnętrza. Jednak dzięki personalizacji masz większe pole do popisu, bowiem nic Cię nie ogranicza.

Co więcej, możesz także dobrać do narożnika czy kanapy stolik personalizowany bądź też fotele personalizowane, dzięki którym wykreujesz spójną i harmonijną przestrzeń.

pixelpixelpixelpixel