main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Sofy z funkcją spania. Nowoczesne kanapy | salon meblowy Warszawa i sklep online 9design

Sofy z funkcją spania do salonu

Liczba produktów 11

Kiedy kilka wieków temu pewien arabski sułtan powiedział dość odpoczynkowi na twardej drewnianej ławie, otworzył drogę do nowej na owe czasy generacji mebli wypoczynkowych. Do ławy dołączyły poduchy i miękkie tkaniny i w ten sposób dały podwaliny do powstania sofy. Sofa przez lata zmieniała swoje oblicze, ale zachowała pierwotny charakter - służy nadal relaksowi. Z tym, że współczesne są meblami o wiele bardziej uniwersalnymi.

Designerskie i funkcjonalne sofy z funkcją spania

Sofa z funkcją spania to coś więcej niż zwykły mebel. Nie tylko możesz przysiąść na niej przed telewizorem z kubkiem herbaty, ale stworzyć dzięki niej centrum życia rodzinnego i towarzyskiego ? wygodna sofa przyciąga jak magnes. I w przypadku ograniczonej przestrzeni nie musisz wybierać sofa czy łóżko do spania, bo sofa z funkcją spania skutecznie dylemat rozwiązuje. Za dnia ? nowoczesny mebel wypoczynkowy, w nocy ? wygodne łóżko. Co by o sofie rozkładanej nie powiedzieć, lepszego mebla o wszechstronnym zastosowaniu na rynku nie ma.

Nowoczesna sofa z funkcją spania do salonu, na taras i do pokoju dziecięcego

Sofa z funkcją spania pasuje wszędzie. Do salonu, pokoju dziennego, na taras i do ogroduDwuosobowa sofa z funkcją spania ? idealna dla par, jednoosobowa ? ulubiony fotel, trzyosobowa ? to już centrum spotkań towarzyskich. Co więcej, wybierając model z pojemnikiem na pościel, zyskujesz praktyczne miejsce do przechowywania. Różnorodność modeli, nowoczesne wzornictwo, bogata kolorystyka i faktura tkanin ? w 9design zadbaliśmy o to, by każdy klient odwiedzający nasz sklep internetowy znalazł sofę na miarę swoich potrzeb. Kanapy, sofy z funkcją spania można także obejrzeć i zakupić w salonie stacjonarnym 9design w Warszawie.

Czy zauważyliście, że sofa w wielu filmach i serialach stanowi główny plan filmowy? To świadczy o tym, że jak na królową salonów przystało, gwiazdą też może być. W końcu sofa to coś więcej niż zwykły mebel.

pixelpixelpixelpixel