main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Kolekcje 9design

Kolekcje 9design

Styl boho dosłownie opanował świat wnętrz! Muszę przyznać, że i ja dałam się ponieść temu trendowi. Nie jestem fanką wnętrz urządzonych jak od linijki, dlatego urzekła mnie jego naturalność, spontaniczność i artystyczna swoboda.

Marta – dekorator 9design
NOWOŚCI
Śmiała kolekcja Bold

Bold w tłumaczeniu z języka szwedzkiego oznacza „śmiały”. Nazwa kolekcji, którą stworzyliśmy wspólnie z marką Selfia nie jest przypadkowa. Słowo „śmiałość” oznacza w tym wypadku pozostanie wiernemu sobie i swoim wartościom.

zobacz
TRENDY
Gorący trend - neoantyk

Media społecznościowe zalały zdjęcia wnętrz, w których meble nawiązują do antycznych budowli, a dodatki do złudzenia przypominają boskie posągi. Projektanci nieustannie czerpią inspiracje z przeszłości - tym razem ich wyobraźnia zawędrowała aż do starożytnej Grecji i Rzymu.

zobacz
TRENDY
Egzotyczny miszmasz, czyli styl etno we wnętrzu

Kolorowy, różnorodny i niejednoznaczny styl etno przywodzi na myśl najpiękniejsze zakątki świata, egzotyczną roślinność i afrykańskie słońce. Nie wpisuje się w żadne trendy, czerpie inspiracje z wielu kultur, a przez to stanowi ekscytującą i fascynującą podróż w najodleglejsze miejsca na Ziemi. Podpowiadamy, jak umiejętnie wprowadzić go do swoich wnętrz!

zobacz
RANKINGI
Dziewięciu wspaniałych made in Poland

Polski design rośnie w siłę! Oto ranking stworzony na podstawie wyborów naszych Klientów - lista najchętniej wybieranych produktów polskich marek.

zobacz
INSPIRACJE
Design męskim okiem

Od początku istnienia 9design to kobiety były zawsze na pierwszym planie, a mężczyźni pozostawali nieco w ich cieniu. Dlatego tym razem postanowiłyśmy całkowicie oddać głos mężczyznom, którzy za dnia schowani są za biurkami i ekranami komputerów, a dziś zechcieli podzielić się z nami swoim spojrzeniem na wnętrza.

zobacz
TRENDY
Wybór stylisty: Lampy do najmodniejszych wnętrz

Jesienne wieczory wcale nie muszą być ciemne. Ponurą aurę za oknem rozświetlamy blaskiem designerskich lamp, które przybierają dziś coraz bardziej fantazyjne kształty. Nasi styliści podpowiadają, jakie lampy będą najmodniejsze w nadchodzących miesiącach!

zobacz
TRENDY
Bestsellery 2021 roku

Początek nowego roku to czas podsumowań. Jesteście ciekawi, jakie gwiazdy świeciły najjaśniej w 2021 roku? Prezentujemy "złotą dziesiątkę" produktów z naszego asortymentu, które cieszyły się największą popularnością w ostatnich miesiącach. Poznajcie bestsellery 2021 roku!

zobacz
TRENDY
O tym się mówi: Styl japandi we wnętrzach

Tym razem w poszukiwaniu wnętrzarskich inspiracji wyruszamy w fascynującą podróż dookoła Japonii i Skandynawii, by dotrzeć do źródeł stylu japandi, który stanowi połączenie orientalnego Wschodu z zimną, ascetyczną Północą. Wnętrza w stylu japandi przynoszą ukojenie, dają wytchnienie i sprzyjają dobremu samopoczuciu. Gotowi, by zajrzeć do ich środka?

zobacz
TRENDY
Ogród, taras, balkon. Trendy na 2022 rok

Po miesiącach tęsknoty za ciepłą i słoneczną aurą, życie rodzinne i towarzyskie nareszcie przenosi się do ogrodu. Ciekawi, jakie trendy będą obowiązywać w nim w 2022 roku?

zobacz
INSPIRACJE
Designerskie biuro na 8 sposobów

Wszystko, co dobre… wcale nie musi się kończyć! Powrót do pracy? Tylko w dobrym stylu. Przygotowaliśmy dla Was garść wnętrzarskich inspiracji, które zamienią Wasze miejsce pracy w designerską przestrzeń.

zobacz
pixelpixelpixelpixel