main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Stojaki na wino: ekskluzywne i eleganckie | Salon meblowy Warszawa 9design
do -20%
sprawdź

Stojaki na wino

Liczba produktów 4

Dobre wino nieodłącznie kojarzy się ze stylem, elegancją oraz dobrym gustem. Ten wyjątkowy trunek towarzyszy nam w wielu sytuacjach, m.in. podczas przyjęć urodzinowych, randek czy po prostu seansów filmowych przed telewizorem. Jest także doskonałym prezentem dla gospodarza domu.

Ekskluzywne stojaki na wino

Choć rodzajów i gatunków wina jest wiele, największym uznaniem cieszą się te dojrzewające, długo leżakowane. Przechowywane w zacienionych piwnicach nabierają smaku, aromatu oraz charakteru. Później zaś mogą trafić do naszych domów, gdzie warto znaleźć im zaszczytne miejsce. Doskonałym sposobem przechowywania win jest położenie ich w specjalnych stojakach, które zapewnią płynowi kontakt z korkiem. Zapobiega to wyschnięciu korka i gwarantuje szczelność zamknięcia.

Designerskie stojaki na wino to doskonały sposób na wyeksponowanie kolekcji win. Pozwoli na ich prawidłowe przechowywanie, a ponadto będzie piękną ozdobą salonu, gabinetu lub pokoju rozrywkowego. Mnogość i fantazyjność kształtów oraz stylistyk stojaków na wino jest ogromna. Przeglądając nasz sklep ze stojakami na wino, znajdziesz m.in. minimalistyczny, przypominający strukturę plastra miodu stojak KARE Design Hornet, drewniany stojak z tacą czy elegancki, aluminiowy Rosso 2.

 Stoajki na wino do każdego wnętrza

Nowoczesne stojaki na wino sprawdzą się w wielu wnętrzach. Nasze propozycje idealnie wpasują się w styl skandynawski, loftowy, glamour, klasyczny czy shabby chic. Do tego ostatniego, nieco rustykalnego stylu, doskonale będzie pasował regał na wino KARE Design Bottle Opener, przypominający wielki, drewniany otwieracz do butelek. Ekskluzywne stojaki na wino są nieoczywiste, odważne, a nieraz nawet nieco kontrowersyjne. Przykładem może być designerski stojak na wino Seletti w kształcie cylindra, który został wykonany z… betonu! Efekt jest powalający i z pewnością zachwyci Twoim znajomych. 

Wyróżniający stojaki na wino design jest taki wyjątkowy nie bez przyczyny. Podobnie jak wino, podkreśla styl oraz gust domowników. Designerski stojak na wino jest już nie tylko podstawą dla butelki wina, a małym dziełem sztuki przywodzącym na myśl rzeźby oraz instalacje artystyczne. W asortymencie 9design znajdziesz rozmaite ekskluzywne stojaki na wino, które w pełni wpisują się w powyższą definicje. Są piękne, gustowne i wykonane ze szlachetnych materiałów. Wybierz swój ulubiony stojak na wino i przechowuj kolekcję win w idealny sposób!

pixelpixelpixelpixel