main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Good&Mojo lampy. Designerskie oświetlenie z naturalnych surowców | salon 9design Warszawa i sklep online

Good&Mojo

Liczba produktów 67
good and mojo

Czy wyjątkowy design może iść w parze z ekologią i funkcjonalnością? Okazuje się, że tak. To właśnie znaki rozpoznawcze marki Good&Mojo! Wszystkie lampy tego producenta powstają z surowców wtórnych bądź w pełni neutralnych dla środowiska. Oświetlenie Good&Mojo jest produkowane z wysokiej jakości materiałów takich jak papier, szkło z recyklingu, bambus czy juta. Zastosowanie solidnych tworzyw oraz wysoka precyzja wykonania gwarantują wyjątkową funkcjonalność, niezawodność oraz świetny wygląd artykułów na długie lata. Wszystkie lampy powstają ręcznie na zasadach fair trade, czyli handlu bez wyzysku i dyskryminacji. Część dochodu ze sprzedaży każdej lampy wspomaga fundację Waka Waka, zajmującą się walką z ubóstwem energetycznym. To designerskie produkty, za którymi stoi piękna i jakże szlachetna idea.

GOOD&MOJO – designerskie oświetlenie niosące w sobie szlachetną ideę

GOOD&MOJO jest wyjątkową firmą produkującą oświetlenie. W jej ofercie znajdziesz wiele ciekawych modeli lamp i kinkietów, które świetnie sprawdzą się w aranżacjach boho, eklektycznych czy coraz popularniejszym urban jungle. Firma ta jest bliska sercu wszystkich osób, którym zależy no wspólnym dobru i ochronie środowiska. Wszystkie lampy wykonane są z materiałów naturalnych, które nadają się do recyklingu. To wszystko sprawia, że sama produkcja lamp nie zanieczyszcza środowiska, a zużyte lampy nie będą powiększały ilości odpadów zalegających na wysypiskach. To jednak nie wszystko. Właścicielom firmy zależy także na wyrównaniu szans wszystkich ludzi. Z tego powodu część dochodu ze sprzedaży lamp przechodzi na konto fundacji WAKA WAKA zajmującej się walką z ubóstwem energetycznym. Z niezwykłym designem lamp tej firmy wiąże się wiec piękna idea, która może poprawić byt ludzi na świecie.

GOOD&MOJO – lampy o oryginalnym i naturalnym designie

Czym właściwie wyróżniają się produkty GOOD&MOJO? Lampy wiszące i stojące, które znajdziesz w tej kategorii, wykonane są z materiałów naturalnych. Najczęściej do ich produkcji wykorzystuje się papier, szkło z recyklingu, bambus czy jutę. Producent jednocześnie dba o wysoką jakość tych materiałów i wykonanie. Każdy produkt jest dopracowany w najmniejszym szczególe. Dzięki temu masz pewność, że produkty te są wytrzymałe i bardzo estetyczne. W ofercie marki znajdziesz także lampy ścienne - kinkiety. Ich ozdobne i pieczołowicie plecione abażury stanowią bardzo wyraźną dekorację wnętrza. Są doskonałym sposobem na dopełnienie i podkreślenie aranżacji boho, ekologicznej czy etno. Także zwolennicy stylu skandynawskiego znajdą modele lamp odpowiadające ich upodobaniom. Dostępne są np. kinkiety, których stelaż wykonany jest z drewna, a abażur z lnu. W tej kategorii znajdziesz także lampy ozdobne, które nie dają jasnego światła, jednak tworzą przyjemny półmrok, który sprzyja wieczornemu odpoczynkowi w salonie. Należą do nich lampy wiszące z serii Kalimantan czy lampa ścienna z serii Bali.

Zaaranżuj niebanalny i ekologiczny salon, sypialnię czy kawiarnię

Lampy tej marki doskonale sprawdzają się we wnętrzach mieszkalnych i publicznych. Ich obecność od razu nadaje niepowtarzalny klimat całemu pomieszczeniu. Dekoracyjne i plecione modele doskonale sprawdzą się w klimatycznych kawiarniach nawiązujących do wschodnich i egzotycznych motywów zdobniczych. W salonie świetnie sprawdzą się za to minimalistyczne lampy stojące czy kinkiety. Za ich pomocą oświetlisz strefę wypoczynkową czy stworzysz wyjątkowy kącik do czytania. Lampy stołowe za to możesz wykorzystać do dekoracyjnego oświetlenia sypialni. Wszystkie lampy dostępne w ofercie producenta mają wymienne źródło światła. Dzięki temu samodzielnie dobierasz moc i barwę emitowanego przez żarówkę światła. W ten sposób lampa zyskuje o wiele większą żywotność, a Ty większe możliwości dopasowania oświetlenia do aranżacji wnętrza.

pixelpixelpixelpixel