main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Zegary na ścianę, szafkę i budziki | Salon meblowy Warszawa 9design

ZEGARY

Liczba produktów 2

Zegary od dawna już zatraciły funkcję wyłącznie przyrządu do odmierzania czasu. Dziś stanowią fantastyczny element aranżacji każdego wnętrza. Sklep 9design.pl prezentuje szeroki wybór zegarów ściennych, które odmienią aranżację mieszkania i domu. Różnorodność oferty pozwoli na dopasowanie modelu do każdego wnętrza, niezależnie od stylu, w jakim jest ono urządzone.

Designerskie zegary dla Ciebie

Wielbicielom nowoczesnych aranżacji dedykujemy produkty firmy Karlsson: model Sensu w kolorze czarnym lub srebrnym to kwintesencja elegancji. Dzięki minimalistycznej formie będzie prezentował się wyjątkowo we wnętrzu typu loft oraz skandynawskim. Zjawiskową propozycją jest również oryginalny zegar w kształcie origami, tej samej marki.

Jakie zegary wybrać w stylu glamour?

Miłośnicy stylu glamour również będą mieli w czym wybierać. Ekskluzywne zegary od firmy Interior zainspirują do wykreowania niebanalnych aranżacji. Ot choćby zegar ścienny Diamond DIY, złożony z kilku błyszczących elementów, które w zależności od konfiguracji przy montażu pozwalają powiększyć lub zmniejszyć średnicę ozdoby. Wnętrza urządzone w duchu glamour kochają splendor i eklektyczne zestawienia. Szmaragdowy zegar Miami Feeling od Kare Design z kontrastującymi wskazówkami ze starego złota nada naszemu wnętrzu nietuzinkowego charakteru, a mocna barwa przyciągnie uwagę.

Jakie zegary do loftów?

W loftowych aranżacjach sprawdzi się natomiast wykonany z aluminium zegar Technical od firmy Interior, swym wyglądem przywodzący na myśl wielkoformatowy zegarek męski. Produkt jest dodatkowo wyposażony w termometr i higrometr.

pixelpixelpixelpixel