main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Wnętrze w objęciach błękitu

Wnętrze w objęciach błękitu

A gdyby tak rzucić wszystko i... pojechać nad morze? Pozostawić za sobą wielkomiejski zgiełk i zbliżyć się do natury? Najnowsze trendy we wnętrzach dowodzą tego, że wcale nie trzeba daleko wyjeżdżać, żeby poczuć nadmorski klimat. Stosując kilka aranżacyjnych sztuczek, atmosferę nadmorskiego kurortu przeniesiemy do swojego domu - nawet mieszkając w centrum miasta!
kolekcja błękit 01

Morze inspiracji

Morze to niewyczerpane źródło inspiracji i natchnienia dla projektantów wnętrz. Kojarzy się niezmiennie z uspokajającym szumem i widokiem rozbijających się fal, zachodów słońca oraz bezkresnymi krajobrazami. W końcu nic tak nie koi ani nie wycisza jak beztroski relaks na dzikiej plaży, który pozwala choć na chwilę oderwać się od codzienności i skupić na byciu “tu i teraz”.

kolekcja błękit 02

Summer vibe

Morze, plaża, słońce - taką scenerię przywodzi na myśl kolor niebieski. To jeden z najbardziej wakacyjnych odcieni w palecie kolorów. Niebieski niezmiennie kojarzy się każdemu z nas z błękitem bezchmurnego nieba, morską głębią i gorącymi promieniami słońca. Uznawany jest za kolor spokoju, harmonii i wewnętrznej równowagi. Jego różne odcienie doskonale sprawdzają się we wnętrzach, stanowiąc doskonałą bazę do stworzenia ciekawej dla oka aranżacji.

kolekcja błękit 03

Wszystkie odcienie morza

Niebieski niejedno ma imię. To najchłodniejszy kolor, który występuje pod wieloma postaciami i odcieniami. Błękit, granat, lazur, turkus, kobalt, szafir - wymieniać można bez końca! Wielbiciele delikatnych, pastelowych odcieni inspiracje odnajdą w błękicie, natomiast zwolennicy nieco bardziej wyrazistych barw z pewnością upodobają sobie granat.

kolekcja błękit 04

Letnia paleta barw

Niebieski to dość charakterystyczny kolor, dlatego najlepiej prezentuje się w nieco bardziej neutralnym i spokojniejszym towarzystwie. Chcąc pozostać w nadmorskim klimacie, możemy zestawić go z beżem, bielą, szarością i odcieniami drewna. Takie połączenie prezentuje się we wnętrzu wyjątkowo elegancko i nowocześnie, a przy tym pasuje niemalże do każdego stylu - będzie zatem idealne dla osób, którym brak aranżacyjnego wyczucia.

kolekcja błękit 05

Bliżej natury

Najsilniejszy trend wnętrzarski tego roku to ukłon w stronę naturalnych włókien i materiałów. Wydaje się, że czasy plastiku na dobre odeszły w zapomnienie. Zmęczeni hałasem i wielkomiejskim zgiełkiem, ukojenia szukamy właśnie w naturze. Tęsknimy za życiem bez pośpiechu, ciszą i spokojem. Naturalne materiały takie jak drewno, plecionki, szkło i kamionka zamieniają nasz dom w przytulny i ciepły azyl.

kolekcja błękit 06

Wakacje to zwykle czas błogiego lenistwa i odpoczynku, pełen niezapomnianych podróży i przygód. Choć trwa zaledwie chwilę, pozostaje w pamięci na długo. Jak nie utracić tych pięknych wspomnień? Zachować je w meblach i dodatkach, przypominających pamiątki z podróży - tę rolę mogą pełnić kubki z elementami podwodnego świata, lampy w kształcie muszli lub tace z morskim wzorem.

WIĘCEJ W TYM STYLU

ZNAJDZIESZ NAS NA
Metody płatności
Formy dostawy
pixelpixelpixelpixel