main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Karlsson zegary | Salon meblowy Warszawa 9design

Karlsson

Liczba produktów 1

Odkryj ponadczasowe zegary Karlsson

Jednym z ponadczasowych dodatków do wnętrz jest zegar. Jego praktyczne zastosowanie, jako przyrządu do odmierzania czasu, warto połączyć z funkcją reprezentacyjną, sięgając po designerskie egzemplarze. Na sklepowych i marketowych półkach na próżno szukać ciekawych, solidnie wykonanych zegarów ściennych. Dlatego chcemy zwrócić Twoją uwagę na zegary Karlsson – marki, która dba o niesztampowość projektów, a zarazem dopasowanie do potrzeb osób szukających interesujących dodatków do wnętrz, urządzonych w rozmaitych stylach. Wśród czasomierzy tej marki wybierać mogą zarówno miłośnicy stylu skandynawskiego czy loftowego, jak i fani pełnego blichtru stylu glamour.

 Wysoka jakość w niskiej cenie?

Marka Karlsson łączy wysoką jakość z konkurencyjną ceną, a najlepszym wyznacznikiem sukcesu tej filozofii jest popularność marki i zaufanie, jakim darzą ją klienci. W sklepie 9design znajdują się modele od najprostszych zegarów ściennych, idealnych do kawalerki lub minimalistycznego salonu, po zegary, które są małymi dziełami sztuki.

Warto zwrócić uwagę na konkretne projekty, takie jak np. zegar ścienny Karlsson Little Big Time, składający się wyłącznie z dwóch minimalistycznych wskazówek. Brak tarczy nadaje mu nowoczesności i dynamiki, która doskonale wpisze się m.in. w styl modern. Szyku i elegancji nada wnętrzu zegar Karlsson Sensu ze srebrną tarczą przypominającą pofalowaną harmonijkę lub rozetę. Miłośnikom książek z pewnością spodoba się zegar Karlsson Book, którego tarcza nawiązuje do książek na półce.

Designerskie zegary Karlsson są potwierdzeniem tezy, że stylowe wyposażenie wnętrz tworzą nie tylko meble, ale i dodatki.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą lamp podłogowych.

Budziki rzadko kojarzą się dobrze. Chyba, że to budziki Karlsson! Ich wyjątkowe formy i przyjemna kolorystyka odczarowują wczesne pobudki. W ofercie marki znajdują się także zegary ścienne i stołowe. Interesujący design oraz funkcjonalność to duet idealny. 

    pixelpixelpixelpixel